De la ce mi-a aparut o bubita pe gulerul penisului?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1506689436 cu 6 ani in urma.

Mi-a aparut o bubita pe gulerul penisului de aproape un an , iar acum câteva zile mi-a aparut si o pata rosie in aceeasi zona. Tin sa mentionez ca mi-am facut absolut toate analizele care tin de boli cu transmitere sexuală etc si nu mi-a iesit nimic pozitiv. Nu ma mănâncă , nu ma ustură , nu ma doare si nu am secretii. Nu prezint niciun fel de simptom. Am folosit si doua creme dar degeaba ( Lomexin si Triconolom S) . Ce ar putea fii ? As fi recunoscător daca mi-ar da cineva un sfat.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740

Dr. Corneliu DOBRE

acum 6 ani

Trimiteti o poza CLARA la adresa de E-mail:
075dermato@ adresa_web_filtrata
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE
Laserderm CLINIQUE