bubit cu apa

Boli cu transmitere sexuala

Postata de vsi cu 11 ani in urma.

buna ziua. in urma cu vreo 7 zile am avut un contact sexual cu iubita mea si nu am folosit przervativ. astazi am vazut ca pe piele miau iesit niste bubite cu ceva lichid in varf una mia iesit si pe vf penisului in cap deasupra urechii vreo 3 una si pe frunte si pe gat... va rog sa imi lasati un raspuns. nu ma mananca nu ma doare nu nimic. va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi bine sa efectuati un consult dermato-venerologic pentru evaluare si recomandari adecvate.