Bts?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Koko609 cu 9 ani in urma.

Buna ziua!
Am o nedumerire: acum 2 saptamani am avut un contact sexual( doar oral) cu o fata pe care nu o cunosteam. La 5 zile dupa mi-au aparut niste blande ca ma mananca(la unele m-am scarpinat fara sa-mi dau seama pana mi-a dat sangele). La inceput au aparut doar pe picioare apoi mi-au mai aparut cateva pe sold si pe brate. Mentionez ca nu sunt asa multe. Am inceput sa incolteasca in mintea mea niste scenarii: poate am luat hiv de la tipa aia, poate am bed-bugs, poate am o alergie. Am luat claritine si am dat pe blande cu fastum gel. De 2 zile nu ma mai mananca si parca incep sa se retraga. Un lucru ciudat este ca acum sunt mici, dar au un punct tare in mijloc(unele au coaja cum m-am scarpinat dar au si celelate). In rest n-am avut alt simptom.

Raspunsuri (4)

amalia

acum 9 ani

mergi la doctor sau fa-ti un test. am patit si eu o chestie similara si i-am gasit pe astia di greseala.

Koko609

acum 9 ani

Si a fost ceva in neregula sau nu? Adica cum a iesit testul?

coder

acum 9 ani

si la mine a mers veneris, era candida. mi-am propus sa am grija, ca nu vreau sa mai trec prin momente asemanratoare

Koko609

acum 9 ani

La aceleasi simptome ca ale mele? Eu nu am vreun semn in zona genitala si nici senzatii de usturimela urinare