ajutatima va rog

Boli cu transmitere sexuala

Postata de sergius93 cu 10 ani in urma.

ajutatima va rog. Am si eu o problema, cu vreo 2 luni in urma mea aparut pe capul penisului niste bubite mici rosii, citisem undeva ca poate fi administrat unguent betadine, am administrat parca mea trecut, acum nu demult cam de vreo 4 zile am o scurgere incolora nu miroase, pur si simplu parca se intinde asemeni mucoasei nazale ca exemplu. Usturimi mincarimi nu am. Sex fac protejat, pe 26 iunie 2013 am facut doar un sex neprotejat,pe fata parca o stiam demult nu era una ,,murdara'''' Ce poate fi aceasta ajutatima va rog ca mor de frica. Va rog poate vriun tratament sau indicatie. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evalaure ( examen al secretiei uretrale).

sergius93

acum 10 ani

poate fi vorba de ceva rau? adica de ceva care ar duce la careva probleme

sergius93

acum 10 ani

poate fi vorba de ceva rau? adica de ceva care ar duce la careva probleme. Despre ce boala poate fi vorba?