Menstruație /avort sau răceală?

Avortul Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11595970177 cu 3 ani in urma.

Buna seara! Eu am născut acum 8 luni menstruația mi.a venit la 3 luni după naștere neregulată .in luna lui mai am avut pe 12 menstruația luna lui iunie nu am avut deloc și teste am tot făcut și iesau negative luna lui iulie mia venit pe 23 (menstruația/sângerare) in 4 zi de sângerare mia venit "cheag cu o pelicica gri " mă intepa burta și spatele foarte tare după ce sa scurs imediat durere de burta mă lăsat și mă durea doar ovarul stâng și mă simțeam foarte obosita ...va rog care ați trecut prin așa ceva sa îmi de-a un rsp ....nu sunt in țară

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504