dureri d

Avortul

Postata de Narcisuca cu 12 ani in urma.

buna ziua. vreau si eu sa va intreb ceva. acum o saptamana am facut un chiuretaj si inca mai am dureri de burta seara cat si in timpul zilei si nu stiu de ce. iar de aseara ma doare rau ovarul drept. dak se poate astept un raspuns. multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi necesar examenul fizic efectuat de medicul curant. chiuretajul poate avea complicatii precum infectie (pana la severa), sangerare.

Narcisuca

acum 12 ani

sangerari nu au mai fost de a doua zi. dar dureri au fost in fiecare zi. am luat tratament dar acum l-am terminat am luat meloxicam, ciprobay, cervugid care inca il mai iau si stodette. nu am altceva nimic decat dureri fara sangerari sau altceva. si da cred k necesit un control. multumesc de sfat.