amenoree

Avortul

Postata de miha197983 cu 12 ani in urma.

in urma unui control ginecologic mi sa spus ca am amenoree provocata in urma unui avort.ce as putea sa iau ?ceva natural?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Luati ce va spune ginecologul sa luati. Atat.

miha197983

acum 12 ani

pai a zis sa mai astept nu mia dat nimic.

Iuli

acum 12 ani

Luati niste vitamina E. Altceva nu va recomand.

miha197983

acum 12 ani

multumesc de raspuns

corina

acum 12 ani

acum depinde ,eu cred ca ar trebuii sa astepti nu se recomanda nici un tratament menstruatia iti poate lipsi in caz de stress sau daca nu ai avut contact sexual regular in ultimele 3-6 luni mi sa intimplat la fel dar mia venit fara sa iau nimic dupa 3 luni