va rog un sfat

Anxietate

Postata de eugen bh cu 11 ani in urma.

buna sint obez am 154kg am starea de frica tot timpul , nu am nici o putere in mine parca as pluti, mie frica de spatii inchise, rau de inaltime si cind vad la televizor ceva cu inaltimi mie rau, nu mai pot lua nici un fel de pastile mi se face rau de la stomac ce o fi?''''''''??????

Raspunsuri (6)

Gabi Cismaru

acum 11 ani

Consultati de urgenta un Psiholog . Treceti pe un program de detoxifiere ,de asemenea de urgenta . Schimbati felul d eviata si mai ales cel alimentar . Adresativa unui specialist in domeniu sau mai bine zis unui grup de specialisti pe domenii ca Nutritie ,psihologie,Cardio , etc .

Sorina

acum 11 ani

Incearca zeolit lichid imbunatatit cu DHQ pentru detoxifierea organismului. De asemeni, dimineata sa bei 2 ligurite de tinctura de soc si 2 lingurite de seminte de in inp***ate in iaurt.

Sa incercis a renunti la carnea grasa si prajeli. Sa bei 2 litrii de apa pe zi este important.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati un psihoterapeut.

Florin

acum 10 ani

Probabil ar trebui sa treci de la 100 de pui zilnic la 50, si de la 200 placinte zilnic la macar 100. Cu raul de inaltime ar trebui sa consulti un psiholog de urgenta, s-ar putea sa ai nevoie sa iti stapanesti teama de inaltime in caz ca trebuie sa te scoata cu macaraua pe geam..

eugen bh

acum 10 ani

sa dea d-zeu sa ajungi tu sa maninci atit eu maninc cit un om normal

eugen bh

acum 10 ani

florine esti un idiot un hijo de puta