Serlift urticarie?

Anxietate

Postata de Utilizator11558871076 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Am luat serlift de 50 timp de 14 zile si in dimineata urmatoare,a 15, m- am trezit cu urticarie: cute rosii pe burta,spate si maini, pielea umflata si rosie. L- am intrerupt imediat de teama. Nu a mai aparut urticaria dupa intrerupere. Ce sa fac? Continui cu serliftul de la inceput sau vb cu medicul sa mi schimbe antidepresivul?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat, va recomandam sa va consultati cu medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Depresia---tristetea-patologica/8-factori-pe-care-medicii-ii-iau-in-considerare-atunci-cand-va-recomanda_10534