Simpt ca nu ma mai pot tine pe picioare.

Ametelile si vertijul

Postata de cu 7 ani in urma.

Buna seara.De cel putin trei saptamani ma ia o stare de slabiciune in picioare partea stg mai exact simpt ca nu am putere in mana apoi ma ia o stare de agitatie mai exact ca o stare de lesin.Starea ma tine 15-20minute la inceput avem o criza doua dar acum ma lasa si ma ia iarasi starea.Mi.am facut analize Ca Mg Fe ...sunt bune.Am luat Aspacardin 3*1tb zi Ca Mg Zn parca putin sau ameliorat starile la inceput dar acum nici alea nu ma mai ajuta.Am 38ani (femeie) si nu stiu ce sa. fac la ce medic sa merg va rog din suflet daca puteti sa ma indrumati dumneavoastra.Am chef sa muncesc nu sunt trista nu am probleme dar starile astea m.au terminat.Va multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 7 ani

Buna seara,
In cazul in care aceste simptome nu s-au ameliorat, mergeti din nou la medicul de familie ca sa ii cereti repetarea investigatiilor (analize sange sau/si trimitere catre alti specialisti).

Multa sanatate!

ciptoni

acum 5 ani

Ce ati rezolvat si eu am aceleasi simptome?

Utilizator11645182335

acum 2 ani

Ati rezolvat ceva? Si eu am aceleasi stari.. la analize totul a iesit perfect.. mi s-a spus ca sunt efectele racelii, plus stres si nopti nedormite

Georgiana

acum un an

Simptome de atac de panica,anxietate.