AJUTOR NU STIU CE SA MAI FAC PT URECHI INFUNDATE

Ametelile si vertijul

Postata de silvia165 cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA! AM 64 ANI SI ACUM DOI ANI AM FOST OPERAT PE CORD. AM AVUT UN ANEVRISM CAT O PORTOCALA. AM O TREIME DIN INIMA TAIATA . AM PETIC LA INIMA. RESPECT TRATAMENTUL DAT DE MEDIC SI REGIMUL ALIMENTAR SI AS PUTEA SPUNE CA SUNT BINE CU INIMA IN CONDITIILE DATE. PROBLEMA MEA ESTE CA AM URECHILE INFUNDATE. DACA MA ASEZ IN PAT INTINS MI SE DESFUNDA. CAND MA RIDIC SE INFUNDA LA LOC. AM AJUNS LA DISPERARE NU MAI SUPORT ACEASTA SITUATIE. NU STIU LA CE MEDIC SA MAI MERG. OARE DIN CE MOTIV MI SE INFUNDA URECHILE - DIN CAUZA PROBLEMELOR CU INIMA SAU DIN ALTE MOTIVE??? VA ROG DACA SE POATE UN SFAT. MULTUMESC !

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Va tineti sub control tensiunea? Daca da, va recomand sa va adresati unul medic ORL caruia sa ii cereti o evaluare completa. De asemenea, cumparati Betaserc. Este un medicament care ajuta circulatia la nivelul urechii (eu am luat si mi-a facut bine). Nu va suflati nasul foarte puternic si mestecati guma mai des.

silvia165

acum 13 ani

Multumesc mult! Am luat Betaserc de 3 ori pe zi si mi s-au desfundat urechile. MA SIMT MULT MAI BINE! Va doresc multa sanatate si inca odata Multumesc!

Iuli

acum 13 ani

Ma bucur mult ca v-am putut fi de ajutor! Sanatate multa!