Afte peste afte!

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de edy01 cu 9 ani in urma.

Salut , ma numesc Edy si am 18 ani! De vreo cateva luni ma tot confrunt cu aftele , imi ies 1-2 pe luna nus tiu ce sa mai fac , acum mi-a iesit una la baza limbii si ma doare si gatul , mi-am facut programare la medic, intre timp aveti idee ce ar putea fii? (Sunt mai ipohondru asa din fire :( )

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 9 ani

Glicerina boraxata cu propolis 25g ,solutie contra aftelor bucale [ antiinflamator, antiseptic si analgezic ] de la TIS Farmaceutic, pret 6 lei.