Tuse la copil ?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Gina cu un an in urma.

Bună seara

Băiețelul meu de 3 ani jumate, are o tuse latratoare!
Tușește rau, noaptea!
Ii pot administra Ketof sirop pe timpul nopții?
Menționez ca nu i am administrat astăzi deloc
Mulțumesc

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa determinati cauza exacta a tusei latratoare si sa urmati sfaturile medicului pediatru pentru tratamentul adecvat.

Solicitati opinia medicului inainte de a administra orice medicament!

Va recomandam sa va programati la un medic pediatru: https://www.clickmed.ro/medic/pediatrie

Mai multe informatii despre tuse puteti afla din articolul:
sfatulmedicului.ro/Gripa/solutia-de-prim-ajutor-pentru-tuse_16040