Probleme

Afectiuni ale urechii

Postata de stefanradu1997 cu 11 ani in urma.

Buna tuturor.Eu am o problema cu urechea dreapta cred.Pentru ca eu cand imi bag un deget in ureche aud ca si cum nu l-as fi bagat in ureche.Si tind sa cred ca din cauza asta eu imi aud vocea foarte diferit de cum o aud oamenii.Eu imi aud o voce frumoasa cand cant si cand ma inregistrez am o voce....diferita si urata...De ce?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati un consult ORL care sa investigeze o posibila scadere a acuitatii auditive.