buna seara

Afectiuni ale sanilor

Postata de daliadalis cu 12 ani in urma.

de circa vreo 2 saptamani simt o durere la sanul drept. ma doare la atingerea lui . si simt ca si cum mi sar fi format un dul! nu ma lovisem sa zic ca ar fi din cauza unei lovituri....ci pur si simplu am simtit ca incepe sa ma doara, si parca e tot mai pronuntata durerea. nu e o durere insuportabila dar si la cea mai mica atincere o simt! ati putea va rog sa imi dati un sfat? din ce cauza ar putea sa ma doara asa brusc!? exista cumva motive de ingrijorare?

Raspunsuri (3)

Buna

acum 12 ani

Iti trece in cateva zile cu 2 remedii homeopate. Medicamente chimice nu exista pt. asa ceva. Mergi la un medic homeopat sau scrie-mi un email pe yahoo la ***.

cornelia

acum 12 ani

Mai inainte de a merge la homeopat, te rog, pentru sanatatea ta, du-te la un medic specialist. Trebuie sa faci mamografie sau macar ecografie de san. Nu te amagi cu pilule miraculoase, ceaiuri si alifii.

daliadalis

acum 12 ani

multumesc pt raspunsuri. nu am luat inca nici un fel de medicamente doar mam uns cu ungunt!