sindromul nefrotic ajutor

Afectiuni ale rinichilor Sindrom nefrotic

Postata de gabriela814 cu 15 ani in urma.

Buna am 41ani si cred ca sufar si eu de sindromul nefrotic nu am fost la nici un medic dar din cate am citit pe forum am aceleasi simtome descrise de alti care sufera de acest simdrom.Daca este cineva cam de aceeasi varsta ca si mine si a fost pe la medic il rog sa imi lase un mesaj.

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Parerea mea este mai bine sa consulti un medic specialist pentru a afla mai multe detalii despre acest simdrom.

gabriela814

acum 15 ani

citind aici despre acest sindrom acuma sunt chiar hotarata sa consult si un medic. mersi mult pentru sfat.