?durere?

Sciatica

Postata de Alina cu 11 luni in urma.

Am o durere intre fese ce nu mă lăsa să stau pe scaun nici în picioare nici în pat întinsă ce tratament există?

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Durerea intre fese poate avea mai multe cauze posibile, cum ar fi o fisura anala, abces perianal, hemoroizi, inflamatie a glandelor anale sau chiar o infectie. Este important sa consultati un medic specialist pentru a obtine un diagnostic precis si un plan de tratament adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic ortoped: https://www.clickmed.ro/medic/ortopedie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerile-de-coccis-cum-se-pot-trata_16696