Prbobleme dupa fiecare masa?

Refluxul gastroesofagian

Postata de MembruMobileAppnicuchima cu 5 ani in urma.

Buna ziua,am 26 de ani si ma confrunt cu o problema de aproximativ o saptamana,dupa fiecare masa imi vine sa eructez si nu pot,am o senzatie de nod in gat si nu pot eructa decat foarte greu si atunci tot mai simt disconfortul,cateodata simt ca imi ajunge mancarea in gat cand eructez si imi vine sa vomit cam dupa orice masa chiar si dupa ce beau lichide ,deocamdata nu pot ajunge la medicul de familie de aceea intreb aici,multumesc!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/despre-balonare-eructatii-si-flatulenta_6014

acum 5 ani

Consult la Gastologie... acolo e problema ..nu la gat