a mai avut cineva aceste simptome?

Refluxul gastroesofagian

Postata de Utilizator11549818298 cu 5 ani in urma.

acum 1 an am facut endoscopie aveam o flegma in gat dupa fiercare masa chiar si pe parcursul zilei., si am fost diagnosticat cu hernie hiatala si boala de reflux gastroesofagian. de cateva zile inainte de masa am un gust amar in gura.uar dupa ce mananc la o ora iar apare msi ales dacă ma aplec sau fac efort fizic.aveti idee daca are legatura cu refluxul gastroesofagian...? va multumesc!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/boala-de-reflux-gastroesofagian_546