Disfunctie erectila?

Disfunctie erectila

Postata de Utilizator11642574400 cu 2 ani in urma.

Salutari, am 24 de ani si sunt disperat, problema a aparut pe la 18-19, nu am erectie deloc sau foarte sp***a, m am masturbat mult in trecut, am consumat ff mult alcool de la o varsta ff frageda, am fumat si fumez. Va rog indrumati-ma, unde sa ma duc ce controale sa fac, ce medici sa vad, vreau sa rezolv problema asta si sa am o viata normala.
Sufar si de ejaculare precoce. Dimineata nu am erectie de loc, spontana foarte rar si nu e de intensitate mare. Va multumesc mult.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-precoce_685

Utilizator21637688128

acum un an

Respect bărbații care pot vorbi deschis despre problemele lor intime. Soțului meu i-a fost, de asemenea, frică să vorbească cu mine. A trebuit să verific singură: dacă are o erecție de dimineață, să caut link-uri către site-uri porno din istoria căutărilor. I-am adus Feronex și i-am spus că vitaminele sunt pentru sănătate. Am reușit! Erecția s-a întors și sexul este acum aproape în fiecare zi!