Stari de vomă de la anticonceptionale?

Contraceptie

Postata de Utilizator11567107519 cu 4 ani in urma.

Buna seara. Iau anticonceptionale marvelone însă am stări de vomă pe toata perioada zilei, ameteli, dureri de burta si spate chair si balonari uneori, dureri de cap, si durere de sani cu intepaturi, este posibil sa fie o reactie LA anticonceptionale?

Raspunsuri (1)

Raluca

acum 8 luni

La fel ma simt și eu , aceleași stări le am, și am opservat că de când iau aceste anticoncepționale nu mai am nici chef