Pot rămâne însărcinată?

Contraceptie

Postata de Utilizator11698065104 cu 3 luni in urma.

În luna octombrie am avut contact sexual și tot în luna octombrie am avut de 2 ori ciclu menstrual,în luna noiembrie am avut ciclu menstrual dar în decembrie nu am avut deloc ciclu am făcut teste au aratat negativ,am dureri de cap și mereu senzatia de urinare

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic ginecolog pentru a obtine un raspuns exact si pentru a discuta simptomele pe care le aveti. Acesta poate sa va ofere informatii si sfaturi adecvate in functie de situatia dvs personala si de istoricul medical.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol recomandat
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504