AC Midiana, menstruatie redusa?

Contraceptie

Postata de Alice L cu 3 luni in urma.

Buna ziua! Am inceput de o luna sa iau Ac midiana recomandate de medic. Si de cand am inceput sa le iau am inceput sa am o sensibilitate la nivelul saniilor iar cand mi a venit menstruatia a fost foarte redusa cantitativ( o picatura toata ziua si toata noaptea), eu nu aveam asa. Sunt putin panicata! Ma puteti ajuta cu un raspuns? Multumesc din suflet!

Raspunsuri (1)

Andreea

acum 2 luni

hei, cum ti-a spus doctorul sa le iei? sa iei toate cele 7 pastile placebo pe timpul menstruatiei sau la prima sangerare sa iei prima pastila cu hormoni dintr-un nou blister?