oare am cancer mamar?

Cancer

Postata de luda devojika cu 13 ani in urma.

acum 6 ani am avut probleme la sanul drept,am fost la medic si mi sa spus ca am avut abces mamar,am urmat un tratament si a fost bine dar dupa vreo 6 luni a reaparut si mi-a curs puroi,ma durut cam o saptamana dupa care a trecut,fara tratament,si de atunci tot pe la2-3 luni apare si dispare,dar acum ainceput sa apara mai des cam la3 saptamani-o luna si sa mutat la celalalt san,va rog din suflet daca ami puteti spune ceva raspundeti urgent,va multumesc.

Raspunsuri (3)

elena

acum 13 ani

Dar nu ai mai fost la medic de 6 ani? Numai un medic iti poate spune dupa consultatie, echografieanalize, ce ai, ce tratament trebuie sa iei.Mergi de urgenta la medic. Sanatate!

luda devojika

acum 13 ani

iti multumesc din suflet pentru mesaj,nu am mai fost la medic de frica.

Iuli

acum 13 ani

Ecografie mamara si te vei edifica. Este inadmisibil sa eviti consultul medical "de frica". Tine minte ca orice afectiune luata din pripa se vindeca mult mai usor decat una veche.