Metastaza ficat sau altceva? URGENT?

Cancer

Postata de Cris cu 3 luni in urma.

Mama mea în vârstă de 65 de ani cu boli precum insuficiență renală, cardiaca, saturația mica la plămâni și de 2 săptămâni diagnoticata cu pietre la fiere, și infecție foarte mare au decis sa i se facă operata ptr colecist doar ca atunci în timpul operației au constatat ca ficatul este plin de pete albe și o tumora asa ca au decis sa o coase la loc fără a face o intervenție. Un sfat va rog în urma acestei intervenții?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

Este important sa consultati medicul specialist care a tratat-o pe mama dvs. pentru a obtine cele mai precise informatii si recomandari. Aceasta va fi cea mai buna sursa de incredere pentru a discuta despre situatia mamei dvs. si despre posibilele directii de tratament.