ce-mi recomandati

Cancer

Postata de Nicoleta344 cu 13 ani in urma.

buna ziua,ma numesc Nicoleta si o am pe mama cu cancer Ovarian si Pervian ,am facut citostatice ,aum a stacnat boala dar in schimb nu-si mai simte talpile picioarelor pina la glesna.Ce-mi recomandati?

Raspunsuri (4)

Ylla

acum 13 ani

Poate fi o reactie adversa data de citostaticele facute.Eu am 8 luni de cand am terminat citostaticele tot pentru un cancer ovarian si tot am amorteli in picioare si chiar dureri .Mie asa mi s-a spus ,nu mi s-a recomandat nici un tratament.Cel mai bine mergeti la doctorul oncolog si vedeti ce va recomanda.

epure ileana

acum 13 ani

an fost operata de nodul la sin

carlamihai

acum 13 ani

contacteaza-ma pe id adnana_2967 .multa sanatate mamei tale!

Nicoleta344

acum 13 ani

multumesc,am contactat ,dar am o intrebare, ce este doctora?