cancer de vezica biliara

Cancer Cancer peritoneal

Postata de ferfeleaza cu 13 ani in urma.

Tatal meu tocmai a fost diagnosticat cu neo colecist penetrant in hilul hepatic si duoden, metastaze hepatice si cancer peritoneal. As vrea sa stiu care sunt pasii de urmat dupa ce primim rezultatul de la biopsie. Am inteles de la chirurgul sau ca tipul acesta de cancer este foarte rar si sansele de supravietuire sunt mici. Daca cineva cunoaste mai multe informatii despre acest cancer as aprecia. Multumim.

Raspunsuri (2)

lucian

acum 13 ani

In primul rand trebuie sa urmeze tratamentul recomandat de doctor. In paralel cu acest tratament trebuie sa-l ajutam pe tatal tau cu suplimentele de la Forever, pe baza de aloe vera. Pentru acest lucru, trimite-mi pe adresa de e-mail [email protected], diagnosticul dat de medic. Medicii de la Forever vor vedea acest diagnostic si vor recomanda ce anume sa ia tatal tau.

lula

acum 13 ani

suplimentele nu la toata lumea isi face efectul........asa ca mergi la doctor.......ca daca ar fi asa ati fi gasit tratament pt cancer dar nu......