Cristina?

Avort spontan

Postata de Utilizator11643585094 cu 2 ani in urma.

Buna seara.Am o intrebare.Eu pe 30 ianuarie acuma trebuia sa implinesc 3 luni de sarcina dar pe 27 ianuarie dimineata am simtit dureri in spate si pe jos tare.cind mam ridicat din pat am simtit cum curgea cheaguri de singe si dupa aceea pin in ziua de azi am tot scurgeri mari de singe si dureri mai putine.Spunetimi va rog asta e normal dupa perdere sa am asa mari si mult scurgeri de singe,sau trebuie sa apelez la medic ginicolog?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/primul-ajutor-in-sangerarile-din-timpul-sarcinii_13913