Atacuri de panica

Anxietate

Postata de AlexandruZ cu 11 ani in urma.

Salutare,ma numesc Paul, de aproape 3 luni de zile am atacuri de panica... akm 2 luni de zile cam asa am intrat intr-un atac de panica ... si am fost la urgenta la spital si mi-a dat o pilula... si dupa aia m-am simtit mai bine... akm nu am atacurile de panica asa mari dar ma speriu foarte usor ca am o zgarietura si nu stiu de la ce ... va rog dati-mi un sfat fara sa ma duc la medic (marturisesc m-am lasat de 2 luni de zile jumate de etnobotanice .. am bagat aproximativ 6 luni de zile 7 maxim !)

Raspunsuri (3)

Psih. Nicolae Nedea

acum 11 ani

Buna ziua Paul,
incearca sa interpretezi diferit senzatiile pe care le simti, micsorandu-le intensitatea.In acelasi timp ar fi util sa-ti schimbi putin modul de viata astfel incat sa nu suprasoliciti oraganismul.
Multa sanatate!

Membru fiori_clauss

acum 11 ani

Eu iti recomand cateva sedinte de reflexoterapie si o detoxifiere hepatica. poti sa te adresezi la cabinetul Lacrima Naturii. Eu sunt multumita de rezultatele obtinute acolo sau sa iei legatura cu reflexoterapeutul de acolo la nt 0747603579

haralambie

acum 8 ani

fumeaza iarba!