Tratament pt transpiratia excesiva

Transpiratia

Postata de Cosmyn13 cu 9 ani in urma.

Salutari! Sunt unul dintre nefericitii care sufera de transpiratie excesiva si dupa ce am cautat pe net fel de fel de tratamente am gasit doua produse: ODABAN ANTIPERSPIRANT SPRAY pt sub brat si APAXIL PENTRU MAINI SI PICIOARE (DE NOAPTE) pt palme si picioare. Inainte sa ma avant sa le cumpar as dori sa stiu daca acele produse sunt chiar asa de bune cum am auzit pe si prin alte locuri si daca le-a folosit cineva ce impresia i-au lasat.

Raspunsuri (2)

lauraopr1

acum 9 ani

Buna. am avut si eu probleme asemanatoare cu trasnpiratia si am incercat Transpiblock si este foarte ok. chiar ma ajutat sa nu mai transpir incontinuu si sa evit situatiile neplacute la munca mai ales. Nu stiu despre cele 2 produse, insa banuiesc ca poti sa intrebi la farmacie ce si cum. succes!

lauraopr1

acum 9 ani

Buna. am avut si eu probleme asemanatoare cu trasnpiratia si am incercat Transpiblock si este foarte ok. chiar ma ajutat sa nu mai transpir incontinuu si sa evit situatiile neplacute la munca mai ales. Nu stiu despre cele 2 produse, insa banuiesc ca poti sa intrebi la farmacie ce si cum. succes!