Sarcina - Luna a III-a

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

peste cateva ore sunt programata ptr intrerupere de sarcina,si vreau sa stiu intr-un fel cum o sa fie,nu am mai facut asta niciodata.va rog sa-mi spuneti.

Raspunsuri (2)

Stela28

acum 16 ani

probabil nu ai sa te simti foarte rau fizic,ci mai tarziu psihic

Adelina3392451

acum 16 ani

incearca sa folosesti anticonceptionale, bineanteles recomandate de un dr. specialist s-ar putea ca mai tarziu cand vei vrea intra-devar sa faci un copil sa nu mai poti, daca vei continua sa faci intreruperi de sarcini. Si apropo partenerul tau ar trebui sa fie mai atent daca te iubeste ar putea sa te protejeze; stiu ca nu este placut sa faci dragoste cu prezervativ dar este mult mai bine decat sa faci intreruperi de sarcini.