Poate rămâne însărcinată daca nu mi-am dat drumul ?

Sarcina Abdomenul acut

Postata de Utilizator11529244613 cu 5 ani in urma.

Acum câteva zile am făcut-o cu prietena mea și nu mi-am dat drumul in ea dar ia întârziat menstruația cam mult .până acum 2 luni ia venit pe data de 17 acum 2 luni ia venit pe 9 dar după aceste 2 luni ia întârziat se poate sa fi rămas însărcinată??

Raspunsuri (1)

Utilizator11529814794

acum 5 ani

Stai linistit ea probabil are o menstruatie neregulata si nu ii vine pe aceasi data. Daca nu ti ai dat drumul mai mult ca sigur nu eate insarcinata. Mai bine sa faca un test de sarcina sa fiti siguri.