Este posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina Hemoragii uterine Anticoagularea in timpul sarcinii Colul uterin in sarcina Sarcina extrauterina Ginecologie Greata varsaturi in sarcina Alimentatia in timpul alaptarii
+5
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1491560929 cu 7 ani in urma.

Am o intarziere de 10 zile, am facut 2 teste dar au iesit negative...pana acum nu am mai avut intarzieri era foarte regulat ciclul. In ziua a 5-a de intarziere am avut o scurgere din abundenta alb. Dimineata am greturi dar nu dureaza mult si pe parcursul zile ametesc dar la fel trece repede...sanii ma dor decat seara. Este posibil sa fiu insarcinata si acele teste le-am facut prea devreme?

Raspunsuri (2)

MembruMobileAppIlincaminea

acum 7 ani

Exista posibilitatea sa fi facut testele prea repede, insa in acelasi timp se poate sa fie vorba despre alt motiv al intarzierii tale. Este foarte important cand a avut loc actul ca sa iti poti da seama daca e devreme sau nu. Cel mai indicat pentru testul de sarcina este la o saptamana supa ce iti intarzie, insa la fel de important este cand are loc ovulatia organismului tau.
Sanatate!

MembruMobileApp1497371001

acum 6 ani

Buna..si eu am aceeasi problema ca a ta...imi poti spune te rog daca ai ramas insarcinata?