aproape in fiecare zi mi-e rau

Refluxul gastroesofagian

Postata de RoxyM cu 9 ani in urma.

Aproape in fiecarea seara dupa ce ma pun in pat am stare de greata , uneori ma doare si stomacul asa din senin sau dupa ce mananc dar nu sunt dureri groaznice ...Cel putin o data pe saptamana am dureri mari de burta urmate de un scaun moale apoi imi simt stomacul mai greoi, asta dupa ce o perioada am avut diaree o data pe saptamana , in urma tratamentului cu fier pe care l-am facut timp de 3 luni in urma unei anemii de fier. Ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (1)

eva40

acum 9 ani

Stimata doamna,aveti parazitoza.
Nu folositi medicamente pentru a le elimina ca sunt deosebit de toxice. Eu sunt terapeut naturist,va pot ajuta.