Buna ziua.M-am lovit intr-o zi la cot intr-un sertar la servici,dar nu tare si de atunci ma doare cotul si cand strang pumnul.Ce poate fi?Multumesc.?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11588684394 cu 3 ani in urma.

Mentionez ca am si spondiloza cervicala si un seviciu care imi solicita bratele,comert

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 3 ani

Este vorba de un traumatism.Trebuie sa mergeți la ortoped. Pe lângă consult,cred că o sa va recomande și o radiografie.

dr Petre Mureșan