Intrebare

Incontinenta urinara

Postata de Radu165 cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Am facut o serie de analiza la care mi-au iesit normale cele de sange,iar la examenul urinar : ph 7;urobilinogen 35 ; albumina 0.3 si depozit de urat amorf. Am dureri in partea stanga spate, urinez frecvent si in cantitati mici. Am mai avut probleme acum cativa ani cu vezica neurogena,cistite interstitiale si cistita leucoplazica,dar dupa lungi tratamente nu am mai avut nici o problema. As dori sa stiu ce problema as putea avea tinand cont de analizele mai sus mentionate. Va multumesc!

Raspunsuri (2)

balaur magdolna

acum 8 ani

am facut si eu o gramad de analize ;de sange ,urocultura.sumar de urina toate au iesit normale ,dar am niste dureri in partea stanga sub coaste si sold adica unde se afla rinichiul toate sunt bune dar durerea persista de o lunasi ceva deja ma streseza ma deranjeaza nu stiu la ce medic sa mai apelez la urolog am fost nu m-a gasit cu nimic la rinicchi am facut si ecograf mi sa zis ca totul este in limite normale.de la ce poate sa fie durerea nu inteleg.sanatate multa.

Alissa

acum un an

Bunaaa
Imi spui si mie ce tratament ai folosit in cistita leucoplazica
Am aceasi problema deja de mult timp si nu stiu ce sa mai fac