Cum se poate scapa de scurgerea aceasta si de durerea de cap ?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11644950158 cu 2 ani in urma.

La o operatie de disc cand te opereaza de ce curge un lichid rosu spre rozaliu si la urma numai lichid alburiu galbui timpul de scurgere de la operatie din prims zi pana a decis sa ma opereze din nou . Au gresit ceva sau au taiat din greseala ceva de la vreo vena de la maduva spinari ? Va lntreb din cauza ca aveam foarte multe dureri de cap

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Hernia-de-disc-si-lombosciatica/aspecte-importante-despre-operatia-de-hernie-de-disc_18083