vaccin antitetanos ?

Epilepsie Vaccinuri si vaccinari

Postata de MembruMobileAppadrianazanfir08 cu 6 ani in urma.

Bună seara,
La locul de munca ne obliga sa facem vaccinul antitetanos. Dacă iau Depakine 200 mg (medicament ptr epilepsie) pot face vaccinul? În combinație pot da reacții adverse?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Epilepsia-si-Convulsiile/epilepsia-cauze-simptome-tratament_310