Penis curbat?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Florin2022 cu 2 ani in urma.

Bună ziua am 28 de ani și am penisul curbat foarte tare la stanga și nu cred ca pot avea contact sexual cu o femeie din cauza asta așa am fost la medicul urolog care a zis ca am fimoza strânsă în fine mi-a facut operatie și mi-a zis ca fimoza asta mi-a curbat penisul dar eu nu sunt sigur ca este așa deoarece eu în copilarie ma masturbam ma frecam de perne de plapumă practic nu ma masturbam corect iar lucrul asta făcându-l pana la vârsta de 16 ani mi-a curbat penisul spre stânga in sus nu fimoza se poate face oare o operație de îndreptare a penisului?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/ce-trebuie-sa-stim-despre-boala-peyronie-curbarea-penisului-i_18197