Rog un raspuns ca sunt nebun de cap, ma puteti ajuta?

Disfunctie erectila

Postata de Utilizator11617605118 cu 3 ani in urma.

Nu mai am o erectie asa buna , acum o saptamana nu am reusit sa am o erectie pentru a întreține un act sexual cu prietena mea , mă gândesc poate ca eram stresat din pricina unui examen ce urma, sexul oral mi-a putut stârni o erectie ușoară, dar nu in deajuns sa pot penetra , după 2 zile am facut o la mine acasa si a fost ok.. saptmana asta cand am incercat din nou , iar nu am avut erectie.. doar puțină cu ajutorul sexului oral , dar nu destulă, ca imediat sa culcat... Nu am mai pățit asa ceva pana acum.. dimineața cand ma trezesc am erectie de 5-10 min.. dar cu ea nu am mai reusit.. Am 19 ani si practic culturism , mănâncă sănătos.. sa fie pe baza de stres? Ma deprima foarte tare ce am pățit.. mie frica sa mai incerc ca ma voi face de râs...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686