vreau sa ma ingras:)

Diete

Postata de anca16587679 cu 16 ani in urma.

stiu ca nu e aci locul meu printre acesti omani care doresc a slabi,dar eu nu miam gasit locul pe acest sit sau pe altele:( doresc sa ma inrgas maxim 10kg am o inaltime de 1,75 si o greutate de 70kg cum sa fac sa mai pun maxim 10 kg pe mine pls solicit ajutor dak stiti pe cineva o sa urmaeresc aici ca sa vad dak ma ajuta cineva pls multumesc anticipat

Raspunsuri (6)

Petre2287233

acum 16 ani

Buna, nu stiu de ce vrei sa te ingrasi la 1,75 si 70 kg, dar ma rog, eu as zice sa iti consulti medicul endocrinolog si sa faci niste analize.Daca acestea iti ies bine(TSH, ...) atunci inseamna ca asa iti este organismul.

simona572

acum 16 ani

intr-adevar...problema ta nu pare asa de grava...insa si eu ma numar printre acele putine pers care vor sa se ingrase...spre deosebire de tine eu sunt mult mai sp***a(44kg)...totusi daca cineva stie o "reteta"...sau o solutie...sa ne ajute si pe noi..sa o faca...multumim:)

alina611

acum 16 ani

nu vreau sa fiu nepoliticoasa dar eu zic k nu e nevoie sa t ingrasi. eu am 165 cm si 50 kg si as mai vrea sa dau vreo 3 kg jos... greutatea ideala=talia-100

Teodora8

acum 15 ani

vitamine si va ingrasati pt k sint suplimente si intr-o zi o sa va chinuiti sa slabiti vb din eperienta eu am 170 si 80 kg si nu ma deranjeaza atit de tare decit burtica

Teodora8

acum 15 ani

ce e TSH?

Nicolae Andreea

acum 8 ani

Am 16 ani si vreau sa ma ingras.... Pot sa iau pastile ceva sau ce pot manca??? Am 30 de kg cam asa si am slabit foarte mult dupa operatia de apendicita... va rog ajutatima... Vreau sa ma ingras intr.o luna