rețetă slabit

Diete

Postata de MembruMobileApp304827 cu 8 ani in urma.

Am găsit o rețetă. ..5 kiwi 2 mere 2 banane o buc varza o bucata ghimbir timp de 25 zile 11 kg știți ca se slăbește sau nu e nimic ...multumesc

Raspunsuri (1)

Mamarutza94

acum 8 ani

Buna :*

Eu una sincera sa fiu le-am incercat pe toate si nimic ! Pana intr-o zi cand m-am hotarat sa fac intr-adevar ceva !

Step aerobic 3x/saptmana si o dieta echilibrata: fara sucuri, dulciuri, paine, mancare de tip fast-food. Am introdus in alimentatie fibrele, proteinele, vitaminele si gata cu mancatul dupa ora 18:00.

Aceasta este dieta minune, care este de fapt un stil de viata de care nu ma mai pot dezlipii :)

Am slabit intr-o luna si jumatate 9 kg, ceea ce cu alte diete nu am reusit.