Cine a mai folosit Fat Burner X10 de la Body Line?

Diete

Postata de Alexandra P cu 10 luni in urma.

Eu am folosit si din prima luna am dat 7 kg cu adevarat jos si 8 cm in talie. Scriu ca sunt tare fericita. Acum sunt in concediu si sunt la a doua cutie. Foamea pa. Dulcele pa. Energia f ok. Stare de bine. Nu ti.e rau

Raspunsuri (3)

Alexandra P

acum 10 luni

Adica aceste pastile de slabit: adresa_web_filtrata /arzatoare-de-grasimi/pastile-de-slabit/

Constantin P

acum 5 luni

Sunt cele mai discutate suplimente de slabit. Eu sunt chiar din Iasi si unde intreb se discuta de Fat Burner X10 de la Body Line, in special alea cu miere. Cica ar fi mai asimilabile. Am colege de birou care au dat si 8 kg intr-o luna. Si 3 este minunat