lombagul

Depresie

Postata de valciano cu 13 ani in urma.

buna ziua. am probleme cu spatele . am ridicat un sifonier , si cind lam ridicat nu eram cu spatele drept , ma prins intro parte. de atunci am proble in continu cu spatele,
cind ridic la munca,sau cind stau acasa si dau cu matura, scutur covoare , ma doare incetu si dupaia incepe mai tare ,simt ca nu pot sa mai fac nimic. am luat spozitoare si diclofenac,imi trece si dupa un timp iar incepe. vreau sa imi spuneti este o vertebra de plasata. vreau sa ma fac bine .nu am avut nici o data proble cu spatele. va multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Consultati un medic ortoped, sa nu fie vreo hernie de disc.