ceva e in neregula cu mine?

Depresie

Postata de elenac84 cu 13 ani in urma.

buna ziua! as vrea sa ma ajutati cu un sfat. la numai 2 luni de la nasterea baietelului meu am facut o criza de nervi,cauza fiind o cearta mai aprinsa cu o pers. de atunci am obs ca am mai tot timpu; o stare nervoasa,e de ajuns sa ii aud doar numele acelei pers si devin f agitata,ii doresc numai rau,plang din senin...desi totul e ok,nimic nu-mi mai poate fi pe plac! ce sa fac sa pot scapa de aceasta obsesie?

Raspunsuri (1)

Psh IOana Panculescu

acum 13 ani

iti recomand cu caldura sa iti incepi o terapie, o dezvoltare personala
Poate fi o depresie postpartum