Ce sa mai fac?

Depresie

Postata de Nicolae Cosmin cu 6 ani in urma.

Tot timpul cred ca sunt blestemata ,ca sunt urmarita de energii negative care imi provoaca mie numai ghinioane ,tot timpul cred ca lumea ma uraste si mi s a confirmat de multe ori asta chiar daca acele persoane nu ma cunosteau ,nu stiu daca e adevarat sau nu ,dar mi e frica de viata asta si mai ales de moartea celor dragi si a mea,simt ca nu voi mai putea niciodata sa fiu fericita cum eram odata,vreau o viata frumoasa m am saturat sa fiu speriata de viata asta.

Raspunsuri (3)

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna seara! Renunta la superstitii si p***ai, incepe psihoterapie cognitiv-comportamentala, cunoste-te pe tine insati si imbogateste-te spiritual si emotional, fa diverse cursuri, socializeaza, creeaza si bucura-te de viata! Daca doresti, ma poti contacta si la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata
Toate cele bune!

Psih. Nicolae Nedea

acum 6 ani

Buna ziua, incercati sa mergeti la un psiholog si la un psihiatru pentru a afla ce se poate face exact pentru cazul dvs. Urmati indicatiile pentru catva timp si lucrurile se vor rezolva! Mult succes!

Psih. Nicolae Nedea

acum 6 ani

Buna ziua, incercati sa mergeti la un psiholog si la un psihiatru pentru a afla ce se poate face exact pentru cazul dvs. Urmati indicatiile pentru catva timp si lucrurile se vor rezolva! Mult succes!