Copilul meu are oxiuri?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de OanaM cu un an in urma.

Copilul a prezentat simptome acum.2 săptămâni, i.am administrat prima doza de Nikvorm ziua următoare dimineața și seara, apoi după 7 zile, dimineața și seara. Acum am observat în treaba mare viermi care mișcă. Ce îmi recomandați? Un alt tratament? Sau este normal, începe sa ii elimine?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Remedii-naturiste/remedii-naturale-impotriva-parazitilor-intestinali_9858