Ce investigatii recomandati?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11706611952 cu 3 luni in urma.

Bună ziua am un băiat de 10 ani și are penisul foarte mic

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

Dimensiunile pot varia foarte mult, in special pe parcursul pubertatii. Totusi, daca aveti ingrijorari persistente, ar fi bine sa discutati cu un medic pediatru.

Acesta va putea sa evalueze daca exista sau nu o problema si, daca este necesar, va va directiona catre un specialist pentru investigatii suplimentare.

Alege un medic specialist potrivit pentru tine: https://www.clickmed.ro/medic/pediatrie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/pubertatea-si-patologia-ei_6654