Besica?

Boli de piele

Postata de Robert cu 11 luni in urma.

Am avut o besică mare in palma și am sparto și acum ma doare foarte tare ce pot face ?

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa acordati atentie adecvata ingrijirii zonei afectate pentru a preveni complicatiile si pentru a permite vindecarea corespunzatoare.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/cum-tratezi-corect-ranile-juliturile-si-zgarieturile-trusa-necesara-in-f_19403