Palpitatii?

Boli de inima

Postata de Utilizator11599853484 cu 3 ani in urma.

De mai bine de 2 ani am “palpitații” in fiecare seara. Ma trezesc in timpul nopții pentru ca inima bate extrem de rapid. Am mers la cardiolog și am făcut toate analizele necesare și nu am nici o problema la inima. Eu m am născut cu defect de valva mitrală însă acum 6 luni cardiologul a spus ca nu se mai vede defectul. De câteva luni pe lângă palpitațiile zilnice, La cel Mai efort (urc scările acasă) inima începe sa bată foarte tare.

Am făcut și analize de sânge pentru activitatea glandei tiroide și rezultatele au fost bune.
Care ar putea fi problema? Nu Știu la ce medic sa mai merg.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/palpitatiile-semn-al-anxietatii-sau-al-unei-boli-de-inimai_15193